Výsledky důležitých soutěží

MISTROVSTVÍ ATK STANDARD CHEB (bez rozdílu kategorie)

Den konání: 21.12.2012   Místo konání: Kulturní centrum Svoboda

Standardní tance

      1. místo - Vladimír Hána – Magdaléna Hanušová

2. místo - Lukáš Bebeš – Lenka Kantorová

3. místo - Roman Štembera – Erika Machová

4. místo - Tony Dang – Bára Josífková

5. místo - Daniel Raffa – Kateřina Janeková

6. místo - Mike Havel – Jennifer Hájková

--------------------------

7. místo - Michal Šajtár – Tereza Kalčíková

8. místo - Tomáš Duong – Edita Mikulovská

9. místo - Petr Jaroš – Lucie Světlíková

10. místo - Jan Horník – Adélka Horňáková

11. místo - Alan Truong Hoang Hieu – Tereza Minářová

12. místo - Rudolf Mistr – Sára Musilová

--------------------------

13. místo - Antonín Šrail – Adéla Lešková

14. místo - Filip Svoboda – Renata Oreská

15. místo - Martin Kukla – Bára Červeňáková

16. místo - Johan Hannsmann – Tereza Vrbová

--------------------------

17. místo - Štěpán Skřivánek – Kateřina Kubincová

18-19. místo - Patrik Body – Veronika Jeníčková

18-19. místo - Jakub Navrátil – Anežka Kovaříková

20. místo - Matěj Kameník – Kateřina Houdková

*********************************

Latinskoamerické tance

      1. místo - Vladimír Hána – Magdaléna Hanušová

2. místo - Lukáš Bebeš – Lenka Kantorová

3. místo - Roman Štembera – Erika Machová

4. místo - Tony Dang – Bára Josífková

5. místo - Daniel Raffa – Kateřina Janeková

6. místo - Mike Havel – Jennifer Hájková

--------------------------

7. místo - Jan Horník – Adélka Horňáková

8. místo - Petr Jaroš – Lucie Světlíková

9. místo - Filip Svoboda – Renata Oreská

10. místo - Antonín Šrail – Adéla Lešková

11-12. místo - Rudolf Mistr – Sára Musilová

11-12. místo - Michal Šajtár – Tereza Kalčíková

13. místo - Matěj Kameník – Kateřina Houdková

--------------------------

14. místo - Tomáš Duong – Edita Mikulovská

15. místo - Alan Truong Hoang Hieu – Tereza Minářová

16. místo - Štěpán Skřivánek – Kateřina Kubincová

--------------------------

17. místo -  Patrik Body – Veronika Jeníčková

18. místo - Martin Kukla – Bára Červeňáková

19. místo - Johan Hannsmann – Tereza Vrbová

20. místo - Jakub Navrátil – Anežka Kovaříková

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

MISTROVSTVÍ ATK STANDARD CHEB (bez rozdílu kategorie)

Den konání: 22.2.2012   Místo konání: Kulturní centrum Svoboda

Standardní tance

      1. místo - Jiří Liška – Mirka Navrátilová

2. místo - Khai Trung Hoang – Le Hong Van

3. místo - Vladimír Hána – Magdaléna Hanušová

4. místo - Lukáš Gold – Jana Polášková

5. místo - Jan Tiekala – Barbora Foltýnová

6. místo - Roman Štembera – Nicole Horníková

--------------------------

7-8. místo - Tony Dang – Bára Josífková

7-8. místo - Tomáš Duong – Edita Mikulovská

9-12. místo - Nicolas Náprtstek – Aneta Streicherová

9-12. místo - Daniel Raffa – Kateřina Janaková

9-12. místo - Jan Horník – Adélka Horňáková

9-12. místo - Jakub Vítovec – Renata Oreská

--------------------------

13. místo - Mike Havel – Jennifer Hájková

14. místo - Filip Svoboda – Eliška Hájková

15. místo - Filip Hanykýř – Bára Červeňáková

--------------------------

16. místo - Petr Jaroš – Nikola Koucká

17. místo - Lukáš Šebík – Petra Krbcová

18-19. místo - Tomáš Vendlberger – Barbora Hálová

18-19. místo - Matěj Kameník – Kateřina Houdková

*********************************

Latinskoamerické tance

1. místo - Khai Trung Hoang – Le Hong Van

2. místo - Vladimír Hána – Magdaléna Hanušová

3. místo - Lukáš Gold – Jana Polášková

4. místo - Tony Dang – Bára Josífková

5. místo - Jan Tiekala – Barbora Foltýnová

6. místo - Roman Štembera – Nicole Horníková

--------------------------

7. místo - Daniel Raffa – Kateřina Janaková

8. místo - Nicolas Náprtstek – Aneta Streicherová

9-11. místo - Antonín Šrail – Adéla Lešková

9-11. místo - Tomáš Duong – Edita Mikulovská

9-11. místo - Jakub Vítovec – Renata Oreská

12-13. místo - Filip Svoboda – Eliška Hájková

12-13. místo - Jan Horník – Adélka Horňáková

--------------------------

14. místo - Mike Havel – Jennifer Hájková

15. místo - Filip Hanykýř – Bára Červeňáková

16. místo - Petr Jaroš – Nikola Koucká

--------------------------

17-19. místo - Lukáš Šebík – Petra Krbcová

17-19. místo - Jakub Navrátil – Anežka Kovaříková

17-19. místo - Matěj Kameník – Kateřina Houdková

20. místo - Josef Burian – Adélka Le

21. místo - Tomáš Vendlberger – Barbora Hálová

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

MISTROVSTVÍ ATK STANDARD CHEB aneb VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

 Den konání: 21.12.2010  Místo konání: Produkční centrum Kamenná Cheb

Standardní tance                                                          

1.místo Jiří Liška - Mirka Navrátilová                                  

2.místo Martin Benýšek - Michaela Svobodová                  

3.místo Tomáš Hoang Khai - Klára Le                               

4.místo Petr Šmíd - Jindra Steinke                          

5.místo Vladimír Hána jun. - Magdaléna Hanušová                      

6.místo Nicolas Tůma - Hoa Mi Nguyen             

------------------------------------------------------------------------             

7.místo Lukáš Gold - Jana Polášková                            

8.místo Petr Nguyen - Míša Dangová                           

9.místo Mark Nguyen - Martina Koubová

10-12.místo Jan Tiekala - Tereza Čadková

10-12.místo Tony Dang - Bára Josífková                    

10-12.místo Michal Šajtár - Renata Motalíková   

-------------------------------------------------------------------------

13.místo Jan Steinke - Eliška Dostálová

14.místo Jan Červenka - Martina Selnarová

15.místo Jan Horník - Adélka Brňáková

16.místo Antonín Šrail - Tereza Planetová

17.místo Nikolas Náprstek - Aneta Streicherová

18.místo Daniel Raffa - Renata Oreská

-------------------------------------------------------------------------

19.místo Filip Svoboda - Edita Mikulovská

20.místo Quang Ro Nguyen Phuong - Michaela Šedová

21.místo Martin Meško - Pavla Dluhošová

22.místo Štěpán Skřivánek - Katka Josífková

*********************************

Latinskoamerické tance

1.místo Tomáš Hoang Khai - Klára Le

2.místo Vladimír Hána jun. - Magdaléna Hanušová

3.místo Nicolas Tůma - Hoa Mi Nguyen

4.místo Lukáš Gold - Jana Polášková

5.místo Jan Tiekala - Tereza Čadková

6.místo Tony Dang - Bára Josífková

-------------------------------------------------------------------------

7-8.místo Petr Nguyen - Míša Dangová

7-8.místo Mark Nguyen - Martina Koubová

9.místo Michal Šajtár - Renata Motalíková

10-12.místo Antonín Šrail - Tereza Planetová

10-12.místo Nikolas Náprstek - Aneta Streicherová

10-12.místo Jan Steinke - Eliška Dostálová

-------------------------------------------------------------------------

13.místo Daniel Raffa - Renata Oreská

14-15.místo Filip Svoboda - Edita Mikulovská

14-15.místo Jan Horník - Adélka Brňáková

16.místo Jan Červenka - Martina Selnarová

17.místo Martin Meško - Pavla Dluhošová

18.místo Štěpán Skřivánek - Katka Josífková

 

-------------------------------------------------------------------------

19.místo Quang Ro Nguyen Phuong - Michaela Šedová